Piątkowy wieczór z Disco Polo – zobaczcie zdjęcia!
+ 100% -

AktualnościKomentarze są wyłączone

Czadoman, Weronika, Top Girls, Shantel – to między innymi oni bawili publiczność zgromadzoną pod Kopcem Wyzwolenia podczas pierwszej odsłony Festiwalu Disco Polo w Piekarach Śląskich. Zobaczcie fotogalerię z wieczoru pełnego muzyki i świetnej zabawy!

A przed nami kolejne koncerty! W sobotę od godziny 15 na scenie kolejno pojawiać się będą dobrze znani artyści związani z muzyką rozrywkową. Gwiazdami wieczoru będą formacje muzyczne MIG oraz Effect! W niedzielę natomiast czeka nas Muzyczny Fajer z Radiem Piekary, który z pewnością przyciągnie miłośników śląskich szlagierów. Publiczność do zabawy zaproszą między innymi Mirek Jędrowski, zespół Muzykanty oraz Blue Party.

Pełen program imprezy, jak również dodatkowe informacje na temat Festiwalu Disco Polo i Muzycznego Fajeru z Radiem Piekary pod Kopcem Wyzwolenia znaleźć możecie TUTAJ.

Przypominamy również, że na terenie Kopca na czas trwania imprezy zagościło największe w Polsce objazdowe wesołe miasteczko “Familia Land”. To wspaniała okazja, by spędzić pełen dobrej zabawy weekend z rodziną i przyjaciółmi, a jednocześnie dać szansę wyszaleć się najmłodszym.

Do zobaczenia na Kopcu!