Piekarski Kopiec znajdzie się na limitowanych biletach GZM!
+ 100% -

AktualnościKomentarze są wyłączone

W głosowaniu internetów wyłoniono 6 najlepszych propozycji grafiki, które wydrukowane zostaną na letniej limitowanej serii biletów Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Wśród wybranych 6 symboli znalazł się piekarski Kopiec Wyzwolenia! Piekarzanie kolejny raz udowodnili, jak dobrze potrafią być zorganizowani!

Wśród zwycięzców głosowania na drugim miejscu, tuż za katowickim Spodkiem, znalazł się piekarski Kopiec Wyzwolenia, który otrzymał ponad tysiąc głosów internautów! Sukces tym bardziej cieszy, gdyż Piekary Śląskie w finale pokonały miasta o dużo większej liczbie mieszkańców.

W pierwszym etapie konkursu spośród 41 wzorów wybrano 12 propozycji. Finałowa rywalizacja była zacięta do ostatniej chwili. Internauci głosowali na wybranych  12 symboli Metropolii, lecz wygrać mogło jedynie 6 wzorów. Jednym z nich okazał się piekarski Kopiec Wyzwolenia, który już wkrótce będzie cieszył oko podróżnych.

Po raz kolejny pokazaliśmy, jak wiele potrafimy osiągnąć wspólnymi siłami! Dziękujemy wszystkim piekarzanom, którzy oddali swój głos na Kopiec Wyzwolenia!