Piekarskie święto latawców już za nami! FOTORELACJA
+ 100% -

Aktualności, GalerieKomentarze są wyłączone

22 września, już po raz dwunasty, w naszym mieście odbył się Piknik z latawcem! Dla wszystkich, którzy zdecydowali się spędzić sobotnie popołudnie pod Kopcem Wyzwolenia, był to czas niezwykle kolorowy, radosny i wypełniony mnóstwem atrakcji.

Jak co roku, Piknik z latawcem zgromadził pod Kopcem prawdziwe tłumy! Z możliwości podniebnej zabawy postanowili bowiem skorzystać nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale także przyjezdni z okolicznych miejscowości. Trzeba przyznać, że pogoda w sobotę naprawdę dopisała i wszyscy uczestnicy pozostawali w świetnych humorach.

Prócz głównej atrakcji, jaką tego dnia była możliwość puszczania i podziwiania unoszących się na wietrze latawców, na przybyłych czekało także wiele innych niespodzianek. Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli wziąć udział w ciekawych konkursach, zabawach, czy pomalować swoją twarz. Ogromną atrakcją dla wszystkich przybyłych był także koncert muzyczny odbywający się tuż pod Kopcem. Ten artystyczny występ wprowadził wszystkich miłośników latawców w fantastyczny nastrój i zagwarantował im świetną zabawę.

Dla uczestników pikniku przygotowana została też specjalna strefa gastronomiczna, gdzie skosztować można było m.in. słodkich bąbelkowych gofrów.

Organizatorem sobotniego wydarzenia – jak co roku – było piekarskie stowarzyszenie Kuklok.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z tegorocznego Pikniku z latawcem!