Piekarzanie wyrazili swoje poparcie dla Jurka Owsiaka
+ 100% -

AktualnościKomentarze są wyłączone

Uśmiechy, podziękowania i morze czerwonych balonów. W Piekarach Śląskich podobnie jak w wielu miastach w całej Polsce, mieszkańcy wyrazili swoje poparcie dla Jurka Owsiaka jako prezesa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedzielę, 20 stycznia, punktualnie o godzinie 15:00 pod Kopcem Wyzwolenia mieszkańcy Piekar Ślaskich i okolicznych miast zebrali się, by wspólnie utworzyć żywe czerwone serce. To wszystko w geście wsparcia i podziękowania dla Jurka Owsiaka za powrót na stanowisko prezesa Fundacji WOŚP, a także by uczcić pamięć zamordowanego Pawła Adamowicza. Wśród piekarzan obecnych na happeningu byli także: Prezydent Miasta Sława Umińska-Duraj, Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Wesołowski, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Zenon Przywara oraz piekarscy radni: Agnieszka Skotarek, Daniel Pliszka, Maciej Czempiel, Łukasz Ściebiorowski i Czesław Wymysło.

Podczas happeningu każdy z obecnych mógł poczęstować się gorącą herbatą i kiełbaską przygotowaną przez inicjatorów wydarzenia.

Zdjęcia: Łukasz Ściebiorowski