Weekend pod Kopcem Wyzwolenia – Rewia Smaków i Sportowy Dzień Dziecka
+ 100% -

AktualnościKomentarze są wyłączone

Sportowy Dzień Dziecka z MOSiRem oraz trzydniowy Festiwal Food Tracków pod hasłem “Rewia Smaków”. Właśnie te imprezy przyciągnęły w ubiegły weekend setki osób na Kopiec Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. Zobaczcie fotorelacje z wydarzeń!

Imprezy zorganizowane w ubiegły weekend pod Kopcem Wyzwolenia po raz kolejny przyciągnęły tłumy. Mimo, iż pogoda nie była idealna, setki mieszkańców Piekar Śląskich i okolicznych miast wzięły udział w trzydniowym Festiwalu Food Tracków, który już po raz drugi zorganizowany został na terenie naszego miasta. Piekarzanie mogli między innymi spróbować potraw kuchni meksykańskiej i włoskiej oraz zasmakować w bogatej ofercie amerykańskich burgerów. Dla wszystkich uczestników przygotowano również strefę chillout, dobrą muzykę oraz atrakcje dla dzieci.

W piątek natomiast, najmłodsi piekarzanie mieli okazję skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich, który jak co roku był organizatorem Sportowego Dnia Dziecka. Każdy uczestnik wspólnej zabawy pod Kopcem mógł między innymi spróbować swoich sił w konkurencjach sprawnościowych przygotowanych przez organizatorów. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Współorganizatorami wydarzenia byli: Piekarski Oddział WOPR, Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich, Stowarzyszenie Lecymy Durś, Radio Piekary, Straż Miejska, Fundacja “Powiatowe Dzieci” oraz Szkoła Tańca “ProSport”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z minionych wydarzeń!