25. urodziny Radia Piekary u stóp Kopca Wyzwolenia
+ 100% -

Aktualności, Komentarze są wyłączone

Wyjątkowa urodzinowa impreza Radia Piekary przeszła do historii. Przez trzy dni koncertów pod Kopcem Wyzwolenia pojawiło się mnóstwo mieszkańców Piekar Śląskich, ale też gości z całej Polski. Wśród gwiazd każdego wieczora znaleźli się Feel, Boys oraz Baciary. Piekarzanie pokazali jak bardzo spragnieni są koncertów i wspólnych spotkań.

Wielkie hity, fantastyczna zabawa i moc wrażeń! Tak w skrócie można opisać wszystkie dni 25. urodzin Radia Piekary, które rozpoczęły się w piątkowe popołudnie i potrwał do późnych godzin wieczornych w niedzielę u stóp Kopca Wyzwolenia.

Impreza wystartowała Festiwalem Kolorów – Koloversi: połączenia muzyki z wyrzutem różnobarwnych proszków holi. Zabawa przeplatała się z występami muzycznymi. Pierwszego dnia na muzycznej scenie pojawili się raperzy: Antony Esca, Kubańczyk oraz B.R.O. Druga część wieczoru należała, najpierw do Soni Maselik, zaś gwiazdą wieczoru, która porwała do zabawy publiczność był zespół Feel.

Drugi dzień to występy: Rokix, Beathris, Folk Lady, Loka Rosi, Menelaos, Woner S, Skolim, Mefustar, Camasutra oraz gwiazdy wieczoru zespołu Boys.

Ostatniego dnia na scenie zaprezentowali się: Menago, Toskansky, Gesek, Miglance, Loverboy i na zakończenie urodzinowej imprezy zespół Baciary

Nie mogło też zabraknąć urodzinowego Hello Party prowadzonego przez DJów Radia Piekary.

Na terenie Kopca rozstawiono też wesołe miasteczko, które było wyjątkową atrakcją dla najmłodszych, nie mogło też zabraknąć strefy gastronomicznej.

W imieniu całej ekipy Radia Piekary dziękujemy, że byliście z nami podczas urodzinowej imprezy. Dziękujemy też bardzo, że jesteście z Radiem Piekary już od 25 la, a naszej stacji życzymy oczywiście 100 lat!